Reigershoeve nodigt u uit voor de presentatie van onze vervolgplannen met het project ‘Een fijn leven met dementie’, dat in 2022 startte.
Met dit project organiseren we activiteiten en ontmoetingen voor thuiswonende mensen met dementie en hun naasten. Geheel in lijn met de visie van de Reigershoeve, doen we dat in een veilige, ongedwongen en vrolijke sfeer. Vanuit de vraag van mensen zelf. Dat blijkt aan te slaan!
Het is nu tijd om nog meer mensen in de IJmond kennis te laten maken met dit nieuwe concept. Met de lancering van een nieuwe naam, prachtige nieuwe website, eigen huisstijl en nieuwe activiteiten. Graag vertellen we u ook alles over onze missie voor de regio. En we gaan beslist niet alleen maar praten; we laten u ‘proeven’ aan de activiteiten die we organiseren.
Uitnodiging
Feestelijke bijeenkomst over vervolgplannen project ‘Een fijne dag met dementie’
19 januari 2023
16.30 – 18.30 uur
Buurthuis d’ Evelaer, Luttik Cie 35, Heemskerk
Toegang gratis
Programma
16:30 Welkom & uitleg door Dieneke Smit, bestuurder de Reigershoeve
17:00 Proeverij met workshops muziek, dans, schilderen
18:00 Afscheid projectleider Hans van Amstel & voorstellen nieuw team
18.30 Einde bijeenkomst
Dit alles onder het genot van een drankje en een lekker kopje soep.
Er is beperkt parkeergelegenheid. Kom daarom bij voorkeur op de fiets.
We zijn heel benieuwd wat u ervan gaat vinden! U komt toch ook? Aanmelden kan via annemieke.reigershoeve@gmail.com. Wilt u dit doen voor 13 januari 2023, i.v.m. de catering?
Met vriendelijke groet,
Hans van Amstel (projectleider)
Dieneke Smit (bestuurder)